Zdravotná starostlivosť

MUDr. Jozef Kolenčík - všeobecný lekár pre dospelých                                                               MUDr. Viera Uramová - všeobecný lekár pre deti a dorast                                                                   MUDr. Alžbeta Knoteková - stomatológia pre deti, dorast a dospelých                                                      Lekáreň sv. Cyrila a Metoda   *aktuálny oznam Veterinárna ambulancia Výčapy-Opatovce 

__________________________________________

ZÁPIS DO MŠ JELŠOVCE

  • Zápis do Materskej školy na šk. rok 2017/2018

      Bližšie informácie TU

________________________________________

Stavanie Mája

Obecný úrad v spolupráci s obecným zastupiteľstvom a pohostinstvom Dreváreň vás srdečne pozýva na slávnostné stavanie mája, ktoré sa bude konať v nedeľu 30. apríla 2017 na dvore kultúrneho domu.  Začiatok je o 16. hodine. Všetci ste srdečne vítaní! Plagát TU.

KONDIČNÉ A SILOVÉ CVIČENIE V JELŠOVCIACH

Tréner Patrik Ziman pozýva športových nadšencov na kondičné a silové cvičenie s vlastnou váhou. Cvičenie je vhodné aj pre začiatočníkov - ženy aj mužov. Cvičí sa každý utorok o 19,00 hodine v kultúrnom dome v Jelšovciach. Vstupné je 2 €, deti do 15 rokov 1 €. So sebou si je potrebné priniesť vhodnú obuv na prezutie a karimatku.

 BUĎTE FIT A PRÍDITE SI ZACVIČIŤ!

________________________________________________________