Zdravotná starostlivosť

MUDr. Jozef Kolenčík - všeobecný lekár pre dospelých                                                               MUDr. Viera Uramová - všeobecný lekár pre deti a dorast                                                                   MUDr. Alžbeta Knoteková - stomatológia pre deti, dorast a dospelých                                                      Lekáreň sv. Cyrila a Metoda   *aktuálny oznam Veterinárna ambulancia Výčapy-Opatovce 

__________________________________________

Pracovná ponuka

*Spoločnosť Grafton ponúka prácu vhodnú pre ženy aj mužov bez obmedzenia veku a skúseností na pozíciu operátor výroby. Jednása o balenie a optickú kontrolu výrobkov, navešiavanie plastových komponentov. Miestom výkonu práce je Čab. Doprava do zamestnania je zdarma. Bližšie informácie vám poskytnú na t.č. 094 625 468.

*Spoločnosť Kaufland hľadá distribútora pre pravidelné doručovanie reklamných novín do poštových schránok v obci Jelšovce s nástupom od 28.06. 2017. Distribúcia sa vykonáva jeden krát v týždni - v stredu. Práca je vhodná pre študentov nad 16 rokov, dôchodca, invalidný dôchodca, rodič na MD prípadne zamestnaný občan. Pri výkone tejto práce nejde o hlavný pracovný pomer. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na t.č. 0903 753 885.
fileadmin/user_upload/Rozne/pdf/2017/Pracovná_ponuka_-_largo_eu.odt

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

____________________________________________